ANDRZEJ DUDA KUPIŁ NOWY SAMOCHÓD ZA..

Andrzej Duda kupił na raty nowy, luksusowy samochód Lamborghini Aventador SV Roadster. Prezydent zapłacił pół miliona złotych za nową zabawkę. Auto rozpędza się od 0 do 100 km/h w czasie 2,9 sekundy, a prędkość maksymalna to 350 km/h

Prezydent kupił niedawno luksusowe Lamborghini, którego cena rynkowa to około 500.000 tysięcy złotych. Nowa bryka Dudy jest z rocznika 2016, a więc praktycznie nowy samochód.

Czy kupno auta to próba wymazania z pamięci ostatnich sporów, które partia Prawo i Sprawiedliwość stoczyło z zawziętą i wrogo nastawioną opozycją totalną?

Twardy polityczny gracz jakim jest Andrzej Duda nigdy się pewnie nie przyzna. Pewnym jest jednak, że jazda luksusowym Lamborghini zapewni prezydentowi dużo frajdy. Aby zrobić miejsce dla nowego „lambo” Andrzej Duda pozbył się swoich dwóch starych samochodów: skody fabii z 2006 roku oraz toyoty prius z 2010 roku. Ale gdzie takim gratom równać się do nowoczesnego Lamborghini. Pozostaje tylko jeden problem. Nowy samochód Duda kupił na raty i jak sam przyznał w najnowszym oświadczeniu majątkowym miesięcznie płaci za nową zabawkę 4500 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udostępnij