Ewa Farna zawiesza karierę. Smutne informacje dla fanów piosenkarki

Ewa Farna zdobyła serca fanów swoim niesamowitym głosem i wyjątkową osobowością. Tym razem nie ma jednak dobrych wiadomości dla swoich wiernych. Popularna artystka zawiesza swoją karierę i na pewien czas zniknie ze sceny, która jest jej żywiołem.

Ewa Farna nie ma dla swoich fanów dobrych informacji. Popularna artystka, która zdobyła serca publiczności swoim talentem i nieprzeciętnym wizerunkiem scenicznym, podjęła decyzję o zawieszeniu kariery. Koncert „Artyści Przeciw Nienawiści” zorganizowany pod koniec lutego w łódzkiej Atlas Arenie był ostatnim występem Ewy Farnej przed planowaną przerwą.

Ta wiadomość zmartwiła wielu fanów, jednak powód decyzji artystki jest bardzo radosny. Ewa Farna już wkrótce zostanie mamą i w najbliższym czasie zamierza w pełni poświęcić się przygotowaniom do narodzin swojego synka. Na ten czas zawiesiła swoją działalność artystyczną.

Ewa Farna zawiesza swoją karierę. Postanowiła poświęcić się przygotowaniom do porodu

Informacje o ciąży popularnej wokalistki pojawiły się niedawno i zaskoczyły wiele osób. Widać, że gwiazda ceni swoją prywatność i nie chciała robić ze swojej ciąży medialnego wydarzenia. O błogosławionym stanie artystki fani dowiedzieli się z teledysku do utworu „Ta o nas”, gdzie można było zobaczyć najważniejsze momenty z życia wokalistki.

Artystka zrobiła światu dużą niespodziankę. Jeszcze nie skończyła odbierać gratulacji z powodu swojej ciąży, a już zaskoczyła fanów kolejną informacją. Autorka hitu „Bumerang” oficjalnie poinformowała media, że zawiesza swoją działalność i jeszcze przed porodem znika ze sceny. Wokalistka chce poświęcić swojemu pierwszemu dziecku jak najwięcej uwagi. W nadchodzącym czasie będzie to dla niej najważniejsza wartość.

Z oficjalnych informacji wynika, że Ewa Farna jest już w trzecim trymestrze ciąży, a poród odbędzie się w czeskiej klinice. Do tego czasu gwiazda będzie odpoczywać i przygotowywać się do zbliżającego się wielkimi krokami porodu.

Fani są bardzo zasmuceni jej decyzją, jednak w pełni ją rozumieją. W jednej z internetowych ankiet zapytano internautów, czy Ewa Farna powinna robić przerwę w karierze. 67% opowiedziało się za słusznością tej decyzji, a 33% stwierdziło, że będzie tęsknić, jednak w pełni rozumie decyzję, którą podjęła gwiazda.

Nie ma wątpliwości, że publiczności będzie brakowało niepowtarzalnej energii tej utalentowanej piosenkarki. Trzeba mieć nadzieję, że wróci z urlopu macierzyńskiego pełna nowych pomysłów na kolejne przeboje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udostępnij