Horror. Mąż bestia śmiertelnie skatował żonę. Krew leciała na ściany. Kobieta zmarła w szpitalu

Do dramatu doszło w Chichach w gminie Żagań. 42-letni Krzysztof K. skatował swoją żonę Barbarę. 42-latka nie przeżyła bicia. Zmarła w szpitalu. Prokurator zlecił sekcję zwłok. Mężczyzna jest za kratami. 

Do dramatu doszło w maleńkich Chichach nocą z czwartku na piątek 1 września. W jednym z domów pijany 42-letni Krzysztof jak zwykle znęcał się na swoją żoną Basią. Dosłownie katował 43-latkę. Kopał i uderzał gdzie tylko popadło. Siła ciosów musiała być ogromna. Policjanci na ścianach znaleźli ślady krwi kobiety. Ciężko pobita Basia na pomoc czekała bardzo długo. Sadystyczny mąż nikomu nie powiedział o tym, jak skatował żonę.

Podróże za kilka złotych? To możliwe! Mało tego, nie wpuszczał do mieszkania rodziny swojej żony. W tym czasie kobieta umierała leżąc na podłodze. W końcu trafiła do szpitala. Była już w stanie krytycznym. Sadysta uciekł z mieszkania. Możliwe, że pijany wsiadł do auta i odjechał. Kat szybko został zatrzymany przez policję. Lekarze walczyli o życie skatowanej Basi. Niestety nie udało się. 43-letnia kobieta zmarła w szpitalu we wtorek 5 września.

Prokuratura nie zdradza szczegółów tragedii. – Ciało zostało zabezpieczone do sekcji, która wykaże przyczynę śmierci – mówi prokurator Andrzej Stefanowski z zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Udało się nam ustalić, że Krzysztof od wielu lat znęcał się na żoną. Bicie było wręcz na porządku dziennym. Zniewolona przez sadystę kobieta bała się mówić o swoim dramacie. Wszystko pozostawało w czterech ścianach ich domu. Krzysztof pracował w Niemczech. Po powrocie z pracy w domu urządzał piekło. Krzysztof był już karany za znęcanie się nad żoną. To nic nie pomogło. Dziś jego ofiara Basia nie żyje. Dotarliśmy do mecenasa Piotra Majchrzaka, oskarżyciela posiłkowego rodziny ofiary. – Na razie mężczyźnie postawiono zarzut pobicia. Będziemy starać się wykazać, że to nie było tylko pobicie, ale zabójstwo. Mąż znęcał się nad swoją żoną przez wiele lat i efektem tego jest śmierć kobiety – mówi mecenas Majchrzak.

Czytaj więcej: https://gazetalubuska.pl/horror-maz-bestia-smiertelnie-skatowal-zone-krew-leciala-na-sciany-kobieta-zmarla-w-szpitalu/ar/12457074

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udostępnij