Klienci Biedronki są wściekli! Hitowa promocja to OSZUSTWO

Biedronka w tarapatach. Oszukuje ludzi? „Słodziaki” to akcja sklepu, która elektryzuje klientelę popularnego dyskontu. Jak mówią marketingowcy Biedronki, tegoroczna edycja promocji była rekordowa, jeśli chodzi o ilość rozdanych pluszaków i gadżetów z popularnymi warzywami. Według statystyk rozdano 6 milionów zabawek, jak i 700 książeczek z przygodami tak zwanego Gangu Słodziaków.

– Już od pierwszych dni akcji klienci bardzo chętnie odbierali zarówno Słodziaki, jak i książki o ich przygodach. Najbardziej jesteśmy dumni z tego, że przyczyniliśmy się do upowszechnienia wspólnego, rodzinnego czytania – takie sygnały płyną do nas ze strony klientów – podsumowywał niedawno przebieg akcji Piotr Szymanowicz, starszy menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka.

Czemu więc część klienteli uznała, że tak popularna akcja jest oszustwem? Otóż z racji tak wielkiej ilości rozdanych zabawek, po prostu nie starczyło ich dla wszystkich. Przypomnijmy, że aby dostać maskotkę z Biedronki musimy mieć specjalną książeczkę, w której kolekcjonować trzeba naklejki. Te przyznawane są za robienie zakupów w dyskoncie. Ludzie, którzy przez całe tygodnie zbierali przylepki i wydawali w sklepie pieniądze muszą teraz odejść z niczym. Zrozpaczeni mówią o oszustwie i wzywają do bojkotu marketów.

Więcej informacji: https://pikio.pl/biedronka-gang-slodziakow-przekret/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udostępnij