Natalii Siwiec nieźle się oberwało! Zdjęcie z córeczką początkiem burzy

Natalia Siwiec jak mało która polska celebrytka narażona jest na ostracyzm w Internecie. Ostatnio prawdziwą falę hejtu wywołało jej zdjęcie nad basenem, na którym jest wraz z córką. Co tak rozwścieczyło internautów? Natalia Siwiec już od dobrych kilku lat jest obecna w polskim show-biznesie. Zdobywczyni tytułu polskiej miss Euro 2012 rok temu po raz pierwszy została mamą. To natomiast sprawiło, że modelka teraz bardzo chętnie ze wszystkimi dzieli się zdjęciami małej Mii. Trzeba przyznać, że większość znanych i popularnych matek robi coś zupełnie innego.

Jednak przyznać należy, że dzięki działaniu Siwiec, córeczka modelki już rozkochała w sobie całkiem spory tłum fanów swojej mamy. Jednocześnie Natalia wystawiła się na ataki internetowych hejterów, którzy nie przepuszczą ani jednej okazji do tego, aby jej dopiec.

Natalia Siwiec przytłoczona falą krytyki Widać to najlepiej pod jednym z ostatnich zdjęć modelki. Natalia aktualnie wraz ze swoim mężem i córeczką jest na wakacjach na słonecznej wyspie Bali. Jej Instagram dosłownie pęka w szwach od zdjęć i filmików ze wspólnego spędzania czasu i relaksu. Teoretycznie przy takich zdjęciach nie ma raczej nic, do czego można by się przyczepić, jednak internauci znaleźli coś, co im się nie spodobało.

Chodzi dokładniej o ujęcie, gdzie Siwiec Wraz z Mią relaksuje się na brzegu basenu, mocząc sobie nogi. Niby zwykła rodzinna fotografia, jednak jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach, a w tym przypadku, w stroju modelki. Widzimy ją bowiem w czarnym bikini, które wspaniale eksponuje jej figurę oraz pośladki. Według wielu internautów taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, a Siwiec nie może paradować przy córce w tak kusym stroju, który więcej odkrywa niż zakrywa. W sekcji komentarzy pod zdjęciem momentalnie zaroiło się od krytyki modelki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udostępnij