Nie idźcie do Lidla! Zdrowie i życie klientów zagrożone, wszyscy uciekają w panice.

Lidl w Rzeszowie stał się miejscem brutalnych scen. Lokalne media przed chwilą poinformowały o zagrożeniu atakiem bombowym w markecie. Ewakuowano zarówno personel, jak i klientów, którzy zdezorientowani uciekali w popłochu. Lidl w Rzeszowie celem ataku bombowego? Policja otrzymała niepokojącą wiadomość o tym, że w supermarkecie może się znajdować ładunek wybuchowy. Personel podjął decyzję o natychmiastowej ewakuacji. Co się stało w Rzeszowie? Lidl ma być celem ataku bombowego

– Dostaliśmy maila z informacją, że na terenie sklepu Lidl przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie znajduje się ładunek wybuchowy – powiedział Gazecie wyborczej rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Nie wiadomo jednak, czy niepokojące zawiadomienie potwierdziło się. Wiadomo już, że ze sklepu natychmiast ewakuowano ponad 60 klientów i cały personel. Sklep mieści się przy ulicy Lubelskiej 15.

Policja w Rzeszowie nie podała informacji o ewentualnym odnalezieniu paczki. Zgodnie z wersją informatorów, na miejscu wciąż trwają działania funkcjonariuszy. Wstęp na teren marketu jest zabroniony. Okazuje się, że na miejsce została wezwana nie tylko policja, ale i straż pożarna, a także ekipa pirotechniczna. Niewykluczone, że do akcji wkroczą saperzy. Co zrobić w przypadku alarmu bombowego? Każdorazowo informacja o ataku wymaga zaangażowania w pracę różnych jednostek ratowniczych. Zazwyczaj działania na miejscu prowadzone są w asyście wyszkolonych psów. One, poszukują niebezpiecznych materiałów lub substancji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udostępnij