Natalia Siwiec pod ostrym ostrzałem! Internauci zrównali ją z ziemią .

Natalia Siwiec od samego początku swojej medialnej kariery budzi wśród Polaków skrajne emocje. Miss euro 2012 już niejednokrotnie zaskakiwała swoimi strojami, odważnymi zdjęciami, a także kontrowersyjnymi słowami. Teraz burzę wywołała wyjątkowo ostra i odważna wypowiedź celebrytki, która tyczy się naszego kraju. Natalia Siwiec wielokrotnie była oskarżana o to, że jest „znana z tego, że jest znana”. Kobieta najwyraźniej wzięła do sobie te słowa, bo zaczęła zabierać głos w ważnych, społecznych sprawach.

Celebrytka w wywiadzie udzielonym dla Plejady pokusiła się o ostre i chyba nie do końca przemyślane słowa. W swojej wypowiedzi przytoczyła własną definicję patriotyzmu, a także oznajmiła, że wstydzi się Polski za granicą. – Patriotyzm to walka o swój kraj, chęć przynależności do swojego kraju. Ja jestem coraz mniej patriotką. Kiedyś byłam, ale w dzisiejszych czasach czasami jest mi po prostu wstyd za granicą, więc chyba przestałam się nazywać patriotką. Trochę przestaje mi zależeć na moim kraju – oznajmiła.

Patrioci odpowiadają celebrytce Słowa Natalii Siwiec bardzo nie spodobały się Polakom. Jedna z komentujących kobiet postanowiła nawet wyjaśnić celebrytce pewne kwestie. – Tej dziewuszce trzeba wyjaśnić 2 rzeczy. Po pierwsze- patriotyzm to nie jest „moda”, patriotyzm nosi się w sercu. Miłość do kraju w którym się ktoś urodził i wychował nie powinna być zależna ani od rządów, ani od klimatów panujących. Widać rodzice Natalii mocno coś zawalili w wychowaniu córki. Po drugie- zagranicą nie mozna się wstydzić „za kraj”, co najwyżej za samego siebie ! Wstydzić można się za obecnych rządzących PIS ale nie za POLSKĘ! Polska była, jest i będzie… z Natalią czy bez niej. Coż… więcej świadomości życzę. I dojrzałości – napisała poruszona internautka.

Inni komentujący nie mieli w sobie tyle cierpliwości i wyrozumiałości. Posypały się słowa powszechnie uważane za obelżywe, a także komentarze sugerujące, że Siwiec jest po prostu głupia. – Wybaczcie tej niewieście, bo nie wie co czyni i mówi. Po prostu nie zdążyła załapać się do kolejki po rozum – napisał inny internauta.

Nagła zmiana poglądów przez Natalię Siwiec jest nieco zaskakująca. Jeszcze do niedawna kobieta paradowała w patriotycznych bluzkach z nadrukowanym orłem, a na jej Instagramie zobaczyć można było zdjęcia z obchodów wybuchu powstania warszawskiego. Skąd taka nagła zmiana frontu u celebrytki? Czyżby chęć wywołania medialnego szumu? Tego się możemy tylko domyślać.

Więcej informacji: https://pikio.pl/natalia-siwiec-nie-jest-patriotka/

One thought on “Natalia Siwiec pod ostrym ostrzałem! Internauci zrównali ją z ziemią .

  • 27 Październik 2018 at 12:30
    Permalink

    krytykujecie Ją za to czy za tamto – ale czy ktoś ją poznał porozmawial z nią osobiście – ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakim człowiekiem jest Natalia Siwiec, miałam okazję poznać osobiście

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udostępnij