Tragiczne święta Dody. Śmierć zabrała jej najważniejszą osobę

Doda postanowiła podzielić się ze swoimi fanami prywatnym zdjęciem. Z okazji świąt, przypomniała, w jaki sposób wyglądały jej spotkania rodzinne 22 lata temu. Po raz pierwszy wigilia będzie jednak dla niej bardzo trudna i wzruszająca. Doda jest osobą, która aktywnie udziela się w social mediach. Jej profil na Facebooku i Instagramie wielokrotnie były powodem wielkiego zainteresowania ze strony mediów. Piosenkarka udostępnia tam nie tylko sukcesy zawodowe, ale i pokazuje także kulisy prywatnego życia. Pochwaliła się zdjęciem, które wykonano 22 lata temu, gdy była nastolatką. Pomimo zabawnego przesłania, okazuje się, że te święta będą dla wokalistki bardzo trudne. Co się wydarzyło?

Doda ze świątecznym zdjęciem. Fani są zachwyceni, piosenkarka wciąż cierpi Dorota Rabczewska zazwyczaj daleka jest od kojarzenia się ze świętami Bożego Narodzenia. Kobieta, która przez lata w swoich teledyskach i występach scenicznych wręcz ociekała seksapilem, kontrowersją i erotyzmem postanowiła w związku z nadchodzącymi świętami poprawić swój wizerunek i zaprezentować fanom jak wyglądała jako 12-letnie dziecko. – Chciałam jakoś świątecznie podpisać to zdjęcie, ale… nie da się. No może… „Kiedy masz tylko 12 lat, ale już wiesz, jak zdeprawować rodzinną fotkę. Czekam na najzabawniejsze opisy… – napisała wokalistka pod opublikowanym zdjęciem.

Internauci szybko zwrócili uwagę na fotografię wokalistki i zrozumieli co miała na myśli mówiąc o „deprawacji”. Otóż na zdjęciu, na którym znajduje się obok swojego ojca i dziadka pokazuje nadzwyczaj długie nogi, całość ozdabiając zawadiackim, tak charakterystycznym dla Rabczewskiej uśmiechem. – „Co dwie gwiazdki to nie jedna!” „Królowa jest tylko jedna” – dodała kolejna. – komentowali internauci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udostępnij